Er-al Otomotiv Hakkında

Er-al Otomotiv Hakkında

Er-Al otomotiv kurulmuş bir Bosch araç servisidir. Yıllardır süre gelen etkin ve kaliteli hizmetiyle sektörde yerini almaktadır.

Önce küçük işletme olarak kurulan bu servis, şuan pek çok farklı şehirden gelen araç sahiplerine ev sahipliği yapmaktadır.
Bosch car serviceöncülüğünde kurulan Er-Al otomotiv, çalışma prensipleriyle araç bakım konusunda pek çok firmaya öncü olmuştur. Firma, köklü geçmişi ve deneyimli elemanları ile sürekli olarak gelişmekte ve ilerleme kaydetmektedir.

Neden Er-Al Otomotiv?

Firmamız, araç bakım ve onarım konusunda rakiplerinin arasından başarısıyla sıyrılmış ve sektörde etkinliğini artırmıştır.
Araç bakım servislerinde güven çok önemlidir. Bu güvenin kurulması hizmete ve başarıya bağlıdır. Firma Bosch yetkili servisi olması sebebiyle “güven” kelimesini tam anlamıyla doldurmaktadır.
Firma hizmet konusunda yenilikçi ve dinamik bir yapıya sahiptir. Gelişmelerden anında haberdar olarak uygulamaya geçirmektedir. Bu anlamda kendini tekrarlamayan yapısı devamlılık anlamında başarıya ulaşmasını sağlamıştır.

İletişim servis sektöründe oldukça önemlidir. İletişimin iyi kurulması ve araç sahibinin doğru bilgilendirilmesi ileriki süreçte sorunlar çıkmaması açısından oldukça önemlidir. Firma olarak güler yüzlü alanında uzman elemanlar ile bu iletişimi 7/24 sağlamaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte çıkan gelişmeleri servis ağlarımızda etkin bir şekilde kullanmaktayız. Donanımlı ekipmanlar ile araçların ihtiyaç duyduğu her bakımı sağlama noktasında rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Bu anlamda sunduğumuz hizmet firmamızın başarılı olmasına ve büyümesine olanak tanımaktadır.